– Z życzeniami u Sąsiadów

Za nami kolejne wielkanocne spotkanie z osobami starszymi, samotnymi i niepełnosprawnymi. Możliwość wspólnej rozmowy w „sąsiedzkim” gronie, dała dzieciom i starszemu pokoleniu wiele radości. Spotkanie przebiegło w bardzo miłej i ciepłej atmosferze, czuć było już świąteczny czas. Uczniowie ze SK PCK składali życzenia wielkanocne, a także wręczyli stroik wielkanocny, przygotowany pod kierunkiem pań ze świetlicy szkolnej. W dowód wdzięczności za pamięć i okazaną dobroć wobec pensjonariuszy dzieci otrzymały słodycze od przedstawicieli Domu Opieki Społecznej dla Osób Niepełnosprawnych Fizycznie w Lublinie. Serdeczne i świąteczne spotkanie podniosło na duchu najbardziej pokrzywdzonych przez los. Natomiast wśród uczniów pogłębiła się świadomość, że miło jest czynić dobro, aby zagościł uśmiech na twarzach innych ludzi.