– Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2023-2024

Nowy rok szkolny rozpoczęliśmy podwójnym akcentem. W niedzielę, 3 września, uczestniczyliśmy w uroczystej Mszy Świętej sprawowanej w naszym kościele parafialnym św. Maksymiliana Marii Kolbego w intencji wszystkich uczniów, nauczycieli i pracowników naszej Szkoły. Zaś 4 września, punktualnie o 8 rano, nasza szkoła na nowo rozbrzmiała radosnymi głosami uczniów, którzy ponownie zawitali w jej mury po dwóch miesiącach zasłużonych wakacji. Trzeba przyznać, że wszyscy stęskniliśmy się za tą wielobarwną harmonią okrzyków i rozmów, przeplatanych wzajemnymi uściskami pełnymi serdeczności. Radość tych spotkań udzieliła się nawet naszym pierwszoklasistom, którzy przekraczając po raz pierwszy progi naszej szkoły z pewną dozą niepewności, szybko dali się ponieść pozytywnej atmosferze panującej wokoło. Uśmiech na ich twarzach zagościł szczególnie po miłym i serdecznym powitaniu ich przez Panią Dyrektor Ewę Gęcę, przedstawiciela Rady Rodziców oraz ich pierwszych wychowawców. Pozostali uczniowie spotkali się w kameralnych gronach wraz ze swoimi wychowawcami w salach lekcyjnych, by tam usłyszeć pierwsze szczegóły organizacyjne nowego roku szkolnego.

Sentencja na rok szkolny 2023/2024:

„Edukacja jest paszportem do przyszłości, bo jutro należy do tych, którzy przygotowują się do niego dzisiaj”.

Malcolm X

Rozpoczęcie roku szkolnego 2023-24
Rozpoczęcie roku szkolnego - Msza Św.
Rozpoczęcie roku szkolnego - Msza Św.
Rozpoczęcie roku szkolnego 2023-24
Rozpoczęcie roku szkolnego 2023-24
Rozpoczęcie roku szkolnego 2023-24
Rozpoczęcie roku szkolnego 2023-24
Rozpoczęcie roku szkolnego 2023-24
Rozpoczęcie roku szkolnego 2023-24
Rozpoczęcie roku szkolnego 2023-24

Galeria zdjęć klas 0

https://edulublin-my.sharepoint.com/:f:/g/personal/anngapm25_edu_lublin_eu/EjzthMlhno9JvcaMD0bzs4kBMa9S9KURp8f12HjX_d-oKQ?e=ncOz3v

Galeria zdjęć klas 1

https://edulublin-my.sharepoint.com/:f:/g/personal/anngapm25_edu_lublin_eu/EtZje9ggRNJIuKYw9bZULccBAYNK7tPous1Im2lltFegSw?e=vOQKi9

Galeria zdjęć uczniów II etapu edukacyjnego

https://edulublin-my.sharepoint.com/:f:/g/personal/anngapm25_edu_lublin_eu/ElCSSxF2j7xIrPNhlhNKPh4BxDdNXUezmbUBbGxd-BX1Cg?e=l8jfEB

About Author

Leave Comment

Back to top