– ŚLUBOWANIE KLAS PIERWSZYCH

Dnia 9 października 2023 roku klasy 1A, 1B i 1C wzięły udział w uroczystym ślubowaniu. Przy udziale Dyrekcji Szkoły, przewodniczącej Rady Rodziców, zaproszonych gości, rodziców, dziadków, uczniowie klas pierwszych zostali włączeni w poczet społeczności uczniowskiej. Uroczystość rozpoczęła się od wspaniałego występu artystycznego, podczas którego,
w atmosferze jaka w czasach średniowiecznych panowała na Uniwersytecie Jagiellońskim, sama Królowa Jadwiga dokonała pasowania na ucznia.

W trakcie części oficjalnej uczniowie zaśpiewali Hymn Polski oraz Hymn Szkoły, a następnie  zabrzmiały doniosłe słowa ślubowania pierwszoklasistów. Uroczystość zakończyła się słodkim poczęstunkiem przygotowanym przez rodziców. Ta chwila na długo zostanie w pamięci wszystkich, ale szczególnie najważniejszych, bohaterów tego dnia, czyli uczniów klas I.

Ślubowanie kl. 1

Ślubowanie klas 1

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z wydarzenia.