– Dzień Edukacji Narodowej 2023r.

Dnia 13 października 2023r. w naszej szkole odbyła się miła uroczystość z okazji obchodów Dnia Edukacji Narodowej. Wzięli w niej udział nauczyciele, pracownicy administracji, rodzice oraz uczniowie. Ogromną radość sprawiło wszystkim przybycie emerytowanych nauczycieli oraz pracowników szkoły.

Akademię przygotowali uczniowie klasy 8a oraz chór szkolny pod kierunkiem nauczyciela muzyki pani Małgorzaty.  Na początku prowadzący powitali zebranych gości i złożyli życzenia w imieniu naszych uczniów. Pani dyrektor Ewa Gęca skierowała do nauczycieli wiele ciepłych słów. Następnie głos zabrał wiceprzewodniczący Rady Rodziców, który wyraził uznanie dla pracy nauczycieli oraz podziękował im za trud i zaangażowanie w pracy. Oprócz części artystycznej w wykonaniu uczniów mogliśmy obejrzeć zabawną scenkę w wykonaniu pani dyrektor Ewy Gęcy, nauczyciela j. hiszpańskiego pana Kamila oraz pani  sekretarki Moniki. Występ wywołał na twarzach widzów uśmiech, rozbawienie. Na zakończenie pani dyrektor Ewa Gęca wraz z paniami wicedyrektor wręczyła nauczycielom oraz pracownikom szkoły Nagrody Dyrektora. Pani dyrektor Ewa Gęca oraz pani Beata Rakoczy otrzymała w tym samym dniu Nagrodę Prezydenta Miasta Lublin.

Nagroda Prezydenta Miasta Lublin

Występ artystyczny

Wręczenie nagród

Zapraszamy do galerii ze zdjęciami.