– XVI Konkurs Recytatorski Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Hieronima Łopacińskiego

Miejska Biblioteka Publiczna im. Hieronima Łopacińskiego w Lublinie w corocznie organizuje konkursy Recytatorskie dla dzieci i młodzieży klas siódmych i ósmych szkoły podstawowej i szkół ponadpodstawowych. W tym roku w Centrum Kultury w Lublinie odbywa się XVI Konkurs Recytatorski. Dnia 25 października odbył się drugi etap konkursu. Wśród laureatów szkół podstawowych znalazła się uczennica SP 32 Aleksandra Grzywacz z kl. 7a, należąca do Szkolnego Koła Recytatorsko – Teatralnego „Recytować każdy może…” . Jednocześnie zakwalifikowała się do Koncertu Laureatów, który odbędzie się w dniu 15 listopada będącego trzecim i ostatnim etapem konkursu. Serdecznie gratulujemy laureatce!