– XVIII edycja wystawy plastycznej pt. „Gdzie jesteś, jesieni?”

Dnia 14 listopada odbyło się  otwarcie XVIII już edycji wystawy plastycznej I etapu edukacji Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi im. Pamięci Majdanka  w Lublinie  pt.: „Gdzie jesteś, jesieni?” w DDK Bronowice – Pracownia Kultury Maki W Lublinie.  Kolejne pokolenie uczniów klas młodszych  wcieliło się w rolę artystów – malarzy, przygotowując piękne jesienne pejzaże.   Dzieci pracowały pod kierunkiem swoich  wychowawców. Wystawa będzie czynna do końca listopada. Wernisaż wystawy uświetnił występ uczniów klasy 3 a integracyjnej, która zaprezentowało montaż słowno-  muzyczny  o tematyce jesienne.  Dzieci zaprezentowały swoje talenty recytatorskie i muzyczne.  Występowały na tle pięknej scenografii przygotowanej prze naszych nauczycieli.

Pierwszy występ obejrzały dzieci z oddziałów zerowych przedszkola nr 7 i  oddziałów zerowych z SP nr 32 wraz  z nauczycielami. Odbiorcami kolejnego występu byli uczniowie klas pierwszy i drugich SP nr 32 wraz z nauczycielami. Wszyscy uczestnicy wernisażu podziwiali piękne prace plastyczne. Wpisywali się także do księgi pamiątkowej.

Koordynatorzy wystawy: Elżbieta Piechnik, Dominika Gadzała, Halina Piątek, Agata Wach, Olena Gaidamaka – Padalka. Montaż słowno – muzyczny przygotowały Elżbieta Piechnik i Dominika Gadzała.

Wystawa w Domu Kultury Bronowice

Zapraszamy do galerii ze zdjęciami z wydarzenia.