– WYSTĘP UCZENNIC W NIEOFICJALNYCH MISTRZOSTWACH POLSKI W FUTSALU

Udany debiut zaliczył nasz zespół dziewcząt, zajmujac piąte miejsce w nieoficjalnych Mistrzostwach Polski futsalu szkół podstawowych rozgrywanych w Opolu. Warto podkreślić, że były to pierwsze zawody o takim prestiżu w historii naszej szkoły. Niezapomniana atmosfera turnieju i inspirująca przygoda, gdzie mogliśmy zmierzyć się z najlepszymi drużynami naszego kraju daje nadzieję, że ta odmiana piłki nożnej znajdzie dużo zwolenników wśród naszych uczniów i uczennic i zachęci do jej uprawiania, co przełoży się na dobre wyniki i możliwość uczestniczenia w podobnych imprezach. Drużyna wystąpila w składzie: Maja Łabarzewska, Daria Harmasz, Nicola Paczkowska, Julia Tomczyk, Oliwia Godula, Magdalena Kurzyna-Nowicka, Kornelia Mrozowicz i Wiktoria Niewińska. Jeszcze raz gratulujemy!

Poniższe zdjęcia pochodzą ze strony organizatora: