– Adopcja serca

Od wielu lat nasza szkoła bierze udział w programie adopcji na odległość, nazywanej też Adopcją Serca, prowadzonej za pośrednictwem Pallotyńskiego Sekretariatu Misyjnego. To niezwykłe dzieło pomocy dzieciom żyjącym w krajach misyjnych umożliwia podopiecznym edukację i zapewnienia im podstawowe środki do życia.
Guy z Wybrzeża Kości Słoniowej i Caterine z Kamerunu każdego roku otrzymują od nas wsparcie finansowe. Serdecznie dziękujemy Wam za Waszą pomoc i zachęcamy do udziału w akcjach, które zaplanowaliśmy w najbliższych tygodniach. Poniżej zamieszczamy list i aktualną fotografię naszego podopiecznego:

ist

Drogi Rodzicu z Polski. Pozdrawiam Cię. Jestem bardzo szczęśliwy, że mogę do Ciebie napisać ten list, żeby podzielić się z Tobą informacjami o moich wakacjach. W tym roku zdecydowałem się pozostać z mamą, żeby jej pomóc w pracach domowych. Każdego ranka zamiatam podłogę i chodzę po wodę do źródła, a po południu gram z przyjaciółmi w piłkę nożną. Dziękuję Drodzy Rodzice za wszystko co dla mnie robicie.

Zdjecie  - adopcja serca