– SZKOLNY TURNIEJ HISTORYCZNY „Z HISTORIĄ NA TY”

W dniu 7 marca 2024 w naszej szkole odbył się Szkolny Turniej Historyczny „Z HISTORIĄ NA TY”. Udział w konkursie wzieli uczniowie klas piątych. Na widowni zasiedli uczniowie klas czwartych oraz ucznilowie klas 1-3.

Turniej historyczny został przygotowany przez nauczycieli historii naszej szkoły p. Katarzynę Złotnik i p. Wojciecha Kusio. Trzej przedstawiciele z każdej klasy piątej odpowiadali na pytania a klasy dopingowały swoich przedstawicieli (co również było brane pod uwagę przy ostatetcznym werdykcie).

Po zaciętym pojedynku i obradach jury w składzie p. Agnieszka Iwaszko – wicedyrektor szkoły, p. Elżbieta Piechnik i Oliwia Flaga – przedstawicielka SU zostałe ogłoszone wyniki. Na kolejnych miejscach podium staneli:

1. Klasa 5C
  2. Klasa 5B
  3. Klasa 5A

Zwycięzcom gratulujemy! Mamy nadzieję że „lekcja historii” zaprezentowana w ten sposób lepiej zapadnie uczniom w pamięć.