– „Każdy z nas jest kreatywny”- relacja

W sali gimnastycznej zgromadzeni uczniowie siedzą na ławeczkach. Przed nimi stoliki, na których znajdują się różne przedmioty związane z konkursem.

W dniach od 21.02.2024 do 01.03.2024 trwał konkurs dla społeczności szkolnej:
„Każdy z nas jest kreatywny”. Zadaniem konkursowym było 8 kreatywnych wyzwań. Za każde zrealizowane zadanie uczeń otrzymywał los. W konkursie wzięło udział 59 uczniów, którzy wygenerowali 165 losów. 7 marca odbyło się losowanie nagród.

Wyniki są następujące:
Nagroda główna: Antosia Dyszewska klasa 2a
Nagrody dodatkowe:

• Izabella Chabros 2b
  • Ola Grzywacz 7a
  • Jakub Juda 7b
  • Kinga Krawczyk 7a
  • Weronika Kuwałek-Krzysiak 3a
  • Anastasiia Maksymchuk 6b
  • Michalina Mirocha 7a
  • Amanda Młynarska 3a
  • Zosia Olszak 2b
  • Franek Piwowarski 5b
  • Joanna Sieńko 2b
  • Hania Sobolewska 2a
  • Roksana Ścibura 3a
  • Patrycja Wierzyńska 0b
  • Nina Wiśniecka 2a
W sali gimnastycznej zgromadzeni uczniowie siedzą na ławeczkach. Przy stoliku jedna dziewczynka losuje karteczkę z pojemnika.
Uczennica podaje rękę Pani dyrektor. Tuż obok Pani pedagog trzyma dość sporych rozmiarów misia.
W sali gimnastycznej zgromadzeni uczniowie siedzą na ławeczkach. Przy stoliku chłopiec, w obecności pani dyrektor i pani pedagog, losuje karteczkę z pojemnika.