– Dzień Otwarty Szkoły 2024

15 marca w murach naszej szkoły gościliśmy przyszłych uczniów klas zerowych oraz pierwszoklasistów. Wraz z rodzicami nasi milusińscy mieli możliwość obejrzenia przedmiotowych klasopracowni, biblioteki, sali gimnastycznej, świetlic, i oczywiście sal dla uczniów klas zerowych. Mogli też uczestniczyć w interesujących aktywnościach przygotowanych przez nauczycieli, uczniów. Zaciekawienie, radość poznawania towarzyszyła dzieciakom podczas całej wędrówki po naszej szkole. Organizatorzy dnia otwartego serdecznie dziękują dyrekcji, wszystkim nauczycielom, a w szczególności naszym wolontariuszom oraz członkom Samorządowi szkolnego za wszystkie działania, dzięki którym nasi goście poczuli, że nauka to wielka przygoda.

Kolaż 3 zdjęć. Para uczniów pozuje na tle rysunku przedstawiającego szkołę.
Na drugim zdjęciu widoczna jest wystawa ze zdjęciami, którą ogląda chłopiec i rodzic.

Kolaż czterech zdjęć przedstawiających przybyłych gości dzieci i rodziców na zajęciach w świetlicy oraz bibliotece szkolnej.

Kolaż 4 zdjęć przedstawiających na trzech zdjęciach nauczyciela muzyki, instrumenty muzyczne dzieci i rodziców.
Na czwartym zdjęciu widoczna jest dziewczynka, która stoi przed tablicą multimedialną, na której wyświetlony jest obraz o historycznej tematyce, za dziewczynką stoi chłopiec,

Kolaż 4 zdjęć: dziewczęta a siedzące w ławce w sali historycznej, czytają tekst z leżących na ławce materiałów, uczniów wykonujących doświadczenie chemiczne, dwie dziewczynki, które łowią zabawkowe rybki. Na kolejnym zdjęciu widać nauczyciela plastyki i dziecko, którzy siedzą naprzeciwko siebie przy stoliku, na którym leżą przybory do rysowania.