15 marca w murach naszej szkoły gościliśmy przyszłych uczniów klas zerowych oraz pierwszoklasistów. Wraz z rodzicami nasi milusińscy mieli możliwość obejrzenia przedmiotowych klasopracowni, biblioteki, sali gimnastycznej, świetlic, i oczywiście sal dla uczniów klas zerowych. Mogli też uczestniczyć w interesujących aktywnościach przygotowanych przez nauczycieli, uczniów. Zaciekawienie, radość poznawania towarzyszyła dzieciakom podczas całej wędrówki po naszej szkole. Organizatorzy dnia otwartego serdecznie dziękują dyrekcji, wszystkim nauczycielom, a w szczególności naszym wolontariuszom oraz członkom Samorządowi szkolnego za wszystkie działania, dzięki którym nasi goście poczuli, że nauka to wielka przygoda.