– Polska Wielkanoc 2024

We wtorek 26 marca nasza społeczność szkolna obejrzała i wysłuchała montażu poetycko-muzycznego z elementami pantomimy o tematyce wielkanocnej. W przedsięwzięcie zaangażowani byli uczniowie klas 7a, 7c i 8c pod opieką nauczycieli katechetów naszej szkoły. Całość wydarzenia uświetnił muzycznie chór prowadzony przez p. Małgorzatę Skwarzyńską i dekoracje przygotowane przez p. Małgorzatę Kruk. Na zakończenie p. Dyrektor Ewa Gęca,  ks. Karol Jędrusiak i przedstawiciele samorządu uczniowskiego złożyli wszystkim świąteczne życzenia.

Z okazji nadchodzących świąt Zmartwychwstania Pańskiego życzymy wszystkim wszelkiej pomyślności, zdrowia i obfitości błogosławieństwa od zwycięskiego Chrystusa. Niech ten czas, spędzony w gronie najbliższych osób i przyjaciół, będzie dla wszystkich pełen radości i pokoju.

Wesołego Alleluja!

Na środku sali stoją recytujący uczniowie na tle dekoracji wielkanocnej obraz Chrystusa i Krzyż. Po lewej stronie widać chórzystów

Kolaż trzech zdjęć przedstawiających recytujących uczniów.

Dwa zdjęcia przedstawiające recytujących uczniów.

Dwa zdjęcia przedstawiające chórzystów

Zdjęcie przedstawiające koniec przedstawienia. Widoczni są na nim wszyscy artyści. Pani dyrektor Ewa Gęca składa życzenia . Pośrodku grupy artystów stoi Ksiądz Karol Jędrusiak