– Konkurs plastyczny dla uczniów szkół podstawowych

„Dafür ist Deutschland bekannt” [Z tego słyną Niemcy]

Konsul Honorowy Republiki Federalnej Niemiec w Lublinie zaprasza do uczestnictwa w konkursie pt. „Dafür ist Deutschland bekannt”.

Konkurs skierowany jest do wszystkich uczniów
szkół podstawowych województwa lubelskiego (kl. I – VIII), niezależnie, czy uczą sie języka niemieckiego, czy też nie.

• Uczestnicy konkursu wykonują prace wybranymi przez siebie technikami plastycznymi (rysowanie, malowanie, wyklejanie, wydzieranie, grafika, itp.).
  • Każdy uczestnik powinien dostarczyć jedną pracę w formacie A3 lub A4 wykonaną dowolną techniką płaską (rysunek, malarstwo, grafika, collage, itp.)
  • Tematem pracy powinno być graficzne przedstawienie, z czego słyną Niemcy.

Szczegółowe warunki konkursu znajdują się poniżej w regulaminie.

kliknij tutaj

Proszę o dostarczenie prac do nauczyciela języka niemieckiego pani Beaty Rakoczy do dnia 17.04.2024r.

Zachęcam do udziału w konkursie, chętnie pomogę, udzielę wskazówek, zapraszam do kontaktu.

Beata Rakoczy – nauczyciel j. niemieckiego/ pedagog SP32