– Ogólnopolska Kampania PRZYTUL SIĘ DO DRZEWA

akcja, drzewo
akcja, drzewo,

Miło nam poinformować, że dzieci że świetlicy szkolnej przyłączyły się do akcji PRZYTUL SIĘ DO DRZEWA.

Akcja ta ma celu zwrócenie uwagi na bezpieczne i mądre poruszanie się po lasach, uczula na rzeczy, które mogą nieświadomie doprowadzić do pożaru. Wspólnie chcemy pokazać, że kochamy nasze Polskie lasy i chronimy je przed powstawaniem pożarów.

O kampanii:

Czy wiesz, że rocznie w Polsce wybucha ponad 6000 pożarów lasów? A czy wiesz, że praktycznie 77% tych pożarów powstało z winy człowieka! Pokażmy, że los lasów nie jest nam obojętny!

Ponadto, drzewa nie będą wobec nas obojętne. Faktem jest, że drzewoterapia, czyli zielona energia drzew ma niesamowity, uspokajający wpływ na nasze zachowanie. Dzięki akcji PRZYTULENIU się do DRZEWA nie tylko pokażemy mądrą postawę leśną, ale i zyskamy coś dla siebie.